ARI KEKİ SATIŞI BAŞLADI

Arı keki satışlarına başladık. içeriği = 1 çuval pudra şekeri 1 teneke bal 2 adet vitamix 10 adet apimisin ve 1 şişe tetramizin ( Neo teramizin ) olamak üzere bunların karışımını yaparak paketlenmiş olan erı keki değişik kg larda satışa sunulmuştur 1 kg net fiyatı 3,75.tl dir. kargo dahil türkiyenin her yerine 4,00 tl NOT : Bir konu arı keki neden verilir arının balının olmadığından değil sadece arıyı kışın sitrese sokmamamk ve arıda kış boyunca kovanda durması sebebi ile yakalndığı hastalıkları kolay bir şekilde atlata bilmek için kullanılır.

ARI KEKİ YAPIMI
Arı keki 1 çuval pudra şekeri 1 teneke bal 10 adet apimisin 1 adet neo teramizin ve 1 adet arısol kullanarak bunların karışımından yapılır. Bu karışım makinede 2 saate yakın karıştırılmalıdır bu sayede ilaçların homojen bir şekilde dağılması sağlanmış olur. Ve bundan sonra arıların gücüne göre ufak ve büyük olarak parçalar halinde poşetlere konularak arıların üst kısmına yerleştirilir. Kek aynı bir katı hamur gibi olmasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde kek arıların üzerine akacağından dolayı arılara zarar  veriri ve yağmacılığa sebep verir.

BU ÜRÜNÜMÜZDE KESİNLİKLE TÜRKİYEDE İDDALIYIZ!

ARI KEKİ SİPARİŞLERİNİZİ; SİPARİŞ FORMUNU AÇIK ADRESİNİZLE BİRLİKTE DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR ZİRAAT BANKASINA YATIRILAN HESAPLA SİPARİŞ FORMU KARŞILAŞTIRILIP ADRESİNİZE KARGOYA VERİLECEKTİR. 25 Kg altında siparişleriniz de kargo üceti firmamız tarafından ödenmez.

NOT: Kek sıcak havalarda eriyebileceği ve muşak bir şekilde arıların üzerine akabileceği göz önunde bulundurulması gerekir bu nedenle ustten şerbetlik varsa onun içerisine yada arının içerinden fazla çıataları alarak boş kısmına konulması daha faydalı olur.